120 Ay - 10 Yıl Taksitle 150 Bil TL Konut Kredisi Aylık Ödeme Planı

Konut kredi faiz oranlarında güncel tablo. Ev almak için kredi çekecek vatandaşlar için en uygun en avantajlı faiz oranı, en ucuz taksitli kredi imkanı.

120 Ay - 10 Yıl Taksitle 150 Bil TL Konut Kredisi Aylık Ödeme Planı
14 Ekim 2019 - 00:17

SGK Haberleri Bülteni olarak siz okuyucularımıza konut kredisi güncel faiz oranları, aylık taksit ödeme imkanları ve bankaların sunduğu diğer imkanları derledik.

Konut kredisi faiz oranları vatandaşlar tarafından oldukça araştırılan konular başında. Faiz oranlarının düşmesinin ardından konut alma hesabında olan vatandaşlar için bankaların faiz oranlarını merak ediyorlar. Bu kapsamda tüm faiz oranlarını inceleyen vatandaşlar için güncel tabloyu haberimizde derledik. İşte konut kredisi kullanacak olan vatandaşlar için sunulan konut kredisi faiz oranları ve ödeme imkanları. 

EN UYGUN FAİZ ORANLI EN UCUZ AYLIK TAKSİTLİ KONUT KREDİSİ

Konut kredisi faiz oranlarında en uygun kredi imkanları kamu bankaları tarafından sunuluyor. 3 kamu bankası vatandaşlara yüzde 0.99 faiz oranıyla kredi imkanı sağlıyorlar. Kamu bankalarının bu faiz oranına en yakın özel banka ise Yapı Kredi Bankası oldu. Yapı Kredi Bankası müşterilerine yüzde 1.17 faiz oranıyla kredi veriyor. 

150 Bin TL ve 120 Ay Vade için En Uygun Kredi Faiz Oranları


Ziraat Bankası Konut Ürün Paketi: faiz oranı yüzde 0.99, aylık taksit 2 bin 141 TL.

Vakıfbank Sarıpanjur Konut Kredisi: faiz oranı yüzde 0.99, aylık taksit 2 bin 141 TL.

Halkbank Hesaplı Evim Kredisi: faiz oranı yüzde 0.99, aylık taksit 2 bin 141 TL.

Kamu bankalarından konut kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar bankaların müşteri hizmetlerinden detaylı bigli alabilirler. Vatandaşlar ayrıca bankaların şubelerine giderek kredi başvurularını buradan yapabilirler.

Sgkbulteni.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum