55, 60 ve 65 KPSS ile VHKİ ve Belediye Memuru Alım İlanı: Nisan 2020

Çanakkale Evreşe Belediye Başkanlığı yayımladığı bir duyuru ile memur alımı yapacağını duyurdu. Belediye ilanında alımların en az 55 KPSS puanıyla olacağını ve kadroya göre adaylardan 60 ve 65 KPSS puanı talep edildiğini duyurdu. İlana göre belediye bünyesine VHKİ ve Memur pozisyonlarına alım olacak.

55, 60 ve 65 KPSS ile VHKİ ve Belediye Memuru Alım İlanı: Nisan 2020
27 Mart 2020 - 04:07

Belediye memuru alımı için yeni duyuru yayımladı. İlana göre VHKİ ve Memur pozisyonlarına yapılacak olan personel alımlarında toplam 3 memur istihdamı gerçekleştirilecek. Çanakkale Evreşe Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan ilana başvurular ise KPSS puanıyla yapılacak ve adayların tüm başvuru koşulları sağlamaları gerekecek. SGK Bülteni olarak bu başvuru şartlarına ilişkin tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz.

BELEDİYE MEMURU ALIM İLANI NİSAN AYIÇanakkale Evreşe Belediye Başkanlığı yayımladığı ilan metninde belediye memuru alımlarının önlisans ve lisans düzeyinden olacağını ifade etti. Adaylar KPSS puan şartının yanında ayrıca aşağıda yer alan genel ve özel koşulları sağlamak zorunlar. Bu koşulları tek tek aktarıyoruz. 

BELEDİYE MEMURU ALIMI KPSS ŞARTI

Çanakkale Evreşe Belediye Başkanlığı'nca yayımlanan ilana dair kadro ve kontenjan detayları. Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni kadrosuna 1, Lisans memur kadrosuna 1 ve Lisans önlisans kadrosuna 1 memur alımı yapılacak. 

Kadrolara Göre Öğrenim Şartları


1-) VHKİ: Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin İşletme bölümünden mezun olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. KPSS'den 55 puan almış olmak. 

2-) Memur: Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin Kamu Yönetimi bölümünden mezun olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. KPSS'den 60 puan almış olmak. 

3-) Memur: Meslek Yüksek Okullarının İşletme Yönetimi bölümünden mezun olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. KPSS'den 65 puan almış olmak. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

55, 60 ve 65 KPSS puanıyla lisans ve önlisans Memur ile VHKİ alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını 27 Nisan 1 Mayıs tarihleri arasında belediyeye yapacaklar. Başvurular için adayların başvuru evrakları ile birlikte  başvuru formu doldurulması gerekiyor. Bu kapsamda adayların belediye başkanlığının internet sitesinden duyuru detaylarını incelemeleri gerekiyor. 

SGK Bülteni

YORUMLAR

  • 0 Yorum