Akbank Taşıt Kredi Kampanyası: Madde Madde Kredi Başvuru Şartları

Akbank aracılığıyla sıfır ve ikinci el taşıt kredisi kullanmak isteyen vatandaşların sağlamaları gereken başvuru şartları neler? Akbank taşıt kredisi kampanya başvuru detayları 0 ve 2. el araba için kredi imkanları.

Akbank Taşıt Kredi Kampanyası: Madde Madde Kredi Başvuru Şartları
23 Ekim 2019 - 10:15

Türkiye'nin en önemli bankalarından olan Akbank, müşterilerine taşıt kredisi kampanyaları sunuyor. Sıfır araçlar ve ikinci el otomobiller için sağlanan taşıt kredisi kampanyalarında vade 60 aya kadar uzayabiliyor. Belirli koşullar altında sağlanan taşıt kredisi kampanyalarına ilişkin, müştelerin dikkat edilmesi gereken hususları haberimizde derledik. 

AKBANK TAŞIT KREDİSİ ŞARTLARI NELER?

Finans gündeminin en sıcak konu başlığı olan kredi faiz oranları sürekli güncelleniyor. Bu kapsamda faiz oranlarında güncellemeye giden bir banka da Akbank. Konut kredisi, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisinde çeşitli imkanlarla kredi sağlayan banka müştelerin bazı özellilere haiz olmaları gerektiğini belirtiyor. 

SGK Bülteni olarak Akbank'ın resmi internet sitesi üzerinden duyurulan Taşıt Kredisi Kampanyalarına ilişkin bu ayrıntıları sizlerle detayları ile paylaşıyoruz. 

Madde Madde Tüm Kredi Başvuru Koşulları

* 18 yaşından büyük olunmalı, risk ve istihbaratta olumsuzluk olmamalıdır.

* Gelir belgelenmelidir. Kredinin taksidi, hane halkı aylık ortalama gelirinin %50'sini geçmemelidir.

* Kredi hayat sigortası yaptırılır. Kasko Sigortası yaptırılır (Sigorta, vadesinin bitiminde kredi vadesi süresince yenilenir). Gerçek kişilere Ferdi kaza sigortası yaptırılır.

* Satın alınan araç üzerine rehin konulur.

Akbank tarafından sağlanan taşıt kredisi için başvuru yapacak olan vatandaşlar birkaç farklı yoldan başvurularını yapabilirler. Başvuru işlemleri Akbank'ın internet sitesi üzerinden, mobil bankacılık aracılığıyla ve vatandaşların yaşadıkları il veya ilçelerde bulunan Akbank şubelerinden yapılabilir. Detaylı bigli almak için ise bankanın müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. 

Sgkbulteni.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum