Çiftçilere Traktör Kredisi: 0.49 Faiz Oranıyla Hasat Dönemi Tek Ödeme 60 Ay Vade

Vakıfbank taşıt kredisi kampanyasına traktör ekledi. Sıfır traktör alımlarında anlaşmalı kurumlarda geçerli bu kampanya ile çiftçilere hasat dönemi ödeme, 60 ay vade imkanı gibi seçenekler sunuluyor.

Çiftçilere Traktör Kredisi: 0.49 Faiz Oranıyla Hasat Dönemi Tek Ödeme 60 Ay Vade
17 Ekim 2019 - 15:21

Vakıfbank almış olduğu bir karar ile düşük faiz oranıyla sunulan taşıt kredisi kampanyasına taşıt kredisini ekleme kararı aldı. Vakıfbank tarafından alınan karar ile vatandaşlara yüzde 0.49 faiz oranıyla traktör alma imkanı sağlanacak. Ödemeler yılda bir defa olacak ve 60 ay vade sağlanacak. 

Taşıt Kredisi ile Traktör Kampanyası Detayları

VakıfBank, otomotivde yerli üretime destek olan taşıt kredisi kampanyasına traktörü de ekledi. Bu kapsmada banka taşıt kredisi ile traktör almak isteyecek olan çiftçilere yüzde 0,49 ile 0,69 oranlarla düşük faizli traktör kredisi sağlayacak. Vakıfbank tarafından sağlanacak olan düşük faizli traktör kredisi ise yalnızcı anlaşmalı markalardan 0 kilometre alımlarında geçerli olacak. Vakıfbank'ın çiftçileri desteklemek adına almış bu olduğu kampanyadan yararlanacak olan çifçilere 60 ay yani 5 yıl vade sunulacak. Bunun dışında çiftçilere hasatta ödeme imkânı da söz konusu taşıt kredisi kampanyası içinde olacak. 

VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı M. Lütfü Çelebi, Vakıfbank tarafından sağlana taşıt kredisine dair yapmış olduğu açıklamasında ödeme detaylarına ilişkin şu bilgileri verdi. 

“Tarım sektöründe faaliyet gösteren üreticilerimizin, çiftçilerimizin Türkiye ekonomisi açısından hayati önem taşıdığını düşünüyoruz. Devreye aldığımız bu kampanyamızla isteyen çiftçilerimiz anlaşmalı yerlerden yerli üretim traktörlerini, çok uygun faiz ve ödeme seçenekleriyle Bankamızdan alabilecek. Yılda bir kez ödeme imkânı sunduğumuz çiftçiler, kredi ödemelerini hasat zamanlarına göre ayarlayabilecek.”

VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı M. Lütfü Çelebi konuşmasının sonunda ayrıca 200 bin aktif kullanıcısı olan Tarımkart hakkında bilgi verdi. Çitçilerin nakit para çekiminden fatura ödemeye çok sayıda alanda kullandıkları Tarımkart ile ilgili olarak Çelebi, çiftçiler tarım kartı sevdi dedi.

Sgkbulteni.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum