Ekim 2019 Sonu Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) Düşük Faizle İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) banka müşterisi olanlara uygun faiz oranıyla kredi sağlayacağını duyurdu. Ekim 2019 itibariyle en uygun kredi faiz oranına sahip TEB'in kredi kampanya detayları haberimizde.

Ekim 2019 Sonu Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) Düşük Faizle İhtiyaç Kredisi Kampanyası
21 Ekim 2019 - 07:53

İhtiyaç Kredisi faiz oranları gün aşırı güncelleniyor. Bu kapsamda çok sayıda banka kredi faiz oranlarını alt seviyelere çekiyorlar. Kamu bankalarının konut kredisinde gösterdikleri faiz indirimi kararını özel bankalar ihtiyaç kredisinde gösteriyorlar. 

Bu çerçevede kredi imkanı sağlayan bankalardan en uygun faiz oranına sahip olanı ise TEB oldu. Türkiye Ekonomi Bankası web sayfasından kredi kampanya detaylarını müşterileri ile paylaştı. 

YÜZDE 1.18 FAİZ ORANIYLA İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) internet sayfası üzerinden yapmış olduğu kredi bilgilendirme açıklamasında; "Siz de TEB müşterisi olun, %1,18'den başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredinizi hemen alın." bilgisini paylaştı. Ekim 2019 sonu itibariyle uygulamaya giren kredi kampanya detaylarına dair detaylı bilgiler veren banka kampanya şartlarını şu şekilde açıkladı.Kredi kampanyasının ilk koşulu ilk defa TEB ile çalışıyor olmak olarak açıkladı. Bu şarta dair müşterilere; Sadece tek seferlik tanışma faizi olarak kullanılabilen yeni bir kredi üründür, açıklaması yapıldı. Bunun yanında müşterillerin sağlaması gereken diğer koşullara göre; yüzde 1.18'den başlayan kredim imkanında bu oran findeks notuna göre değişebilir. Bu çerçevede bankadan kredi kullanacaklara en az 3 en fazla 60 ay vade imkanı sağlanıyor.

Kredi Başvurusu

Yüzde 1.18 faiz oranıyla kredi başvurusunda bulunacak olan müşteriler başvurularını TEB banka şubelerinden yada TEB internet sitesi ile CEPTETEB Mobil Uygulaması üzerinden yapabilirler. TEB yüzde 1.18 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi kampanyası için detaylı bilgi bankadan öğrenilebilir. 

Sgkbulteni.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum