Gizlilik İlkeleri

Bu Gizlilik Politikası; SGK Bülteni tarafından www.sgkbulteni.com internet haber sitesinin gizlilik konusunda ki prensiplerini ve uygulamalarını belirtmek amacıyla hazırlandı. 

SGK Bülteni internet haber sitesi ziyaretçilerinin ve kullanıcılarının gizliliklerini ciddiyetle koruma altında tutar, muhafaza eder, Bu çerçevede SGK Bülteni sitemizin benimsediği gizililik politikalarını aşağıda açıklıyoruz. SGK Bülteni sitemizi kullanan kullanıcılar bu ilkeleri kabul etmiş sayılırlar. 

GİZLİLİK POLİTİKASI

www.sgkbulteni.com internet haber sitesi; siteyi kullanan, ziyaret eden ve ürün ile hizmetlerinden faydalananların kişisel bilgilerini bünyesinde barındırır. SGK Bülteni; adı, soyadı, e-mail adresi, fotoğraf, sosyal ağ bilgileri gibi bilgileri barındırır. Kullanıcıların şifre, kullanım alışkanlıkları, davranışları hakkında bilgi toplamaz. Çeşitli veri sayaçları tarafından elde edilen bilgiler kapsam dışında olmakla birlikte bu bilgilerin hiçbirisi ticari amaçla kullanılamaz. 

Sitemize kayıt olduğunuzda isim, soyisim, email adresi, kullanıcı adı gibi bilgiler talep edilir. Bu bilgiler gizlilik içerisinde koruma altında tutulur. Bu bilgiler ile SGK Bülteni sitesimize kayıt olmanız durumunda ziyaretçi değil kullanıcı olarak siteyi kullanabilirsiniz. Bu durumda sizlere ait olan kullanım bilgileri site bünyesinde barındırılabilir. Hizmetlerin daha iyi hale getirilebilmesi ve geliştirilebilmesi için toplanmış olan bilgiler analiz edilebilir ve raporlanabilir. 

www.sgkbulteni.com sitesinde barındırılan ziyaretçi ve kullanıcı kişisel bilgileri sitemize bağlı olmayan ve bizlere ürün ya da hizmet sunan şirketlerle veya 3. şahıslara asla kiralamaz, satmaz, veya paylaşmaz.