Maaşını PTT'den Alan Emeklilere En Uygun Faiz Oranıyla Kredi Veren Banka

Maaşını PTT'den alan emekli vatandaşlara PTT'ye özel kredi imkanları sunuluyor. İNG Bank tarafından PTT'ye özel sunulan ihtiyaç kredisi kampanyası detayları.

Maaşını PTT'den Alan Emeklilere En Uygun Faiz Oranıyla Kredi Veren Banka
14 Ekim 2019 - 10:24

Emekli vatandaşlar uzun süredir bazı kredi haberleri ile karşı karşıya kaldılar. Bu haberlerde emeklilere faizsiz kredi imkanlarından bahsedildi. Özellikle PTT aracılığıyla verildiği duyurulan bu haberler aslında tam aktarıldığı gibi değil.

PTT emekli maaşını kendisinden alan müşterilerine faizsiz kredi sağlamıyor. Ancak anlaşmalı olduğu bankalar aracılığıyla özel faiz oranları ile kredi imkanı sağlıyor. SGK Bulteni olarak bizlerde bu haberimizde sizlerde PTT aracılığıyla verilen İNG Bank kredisini derledik. 

PTT ARACILIĞIYLA İNG BANK KREDİSİ

Maaşını PTT'den alan vatandaşlara PTT, İNG Bank ile birlikte 'Kredi Postam' ihtiyaç kredisini veriyor. PTT'den maaş alan emekli vatandaşlara özel olarak sunulan kredi imkanlarında, faiz oranları kredi tutarına göre değişiyor. İşte o faiz oranları. 

* Sonbahar Kredi Kampanyası ile 10.000 TL Kredi; yüzde 1.39 falz oranıyla sunuluyor. 

* 1.000 ile 45.000 TL arasında ki ihtiyaç kredisi ise yüzde 1.69 faiz oranıyla veriliyor.Kredi Detayları ve Bilinmesi Gereken Hususlar

PTT aracılığıyla İNG Bank'tan kredi kullanacak vatandaşlar için sunulan en üst düzey ihtiyaç kredisi kampanyası 45 bin TL'dir. En düşük ihtiyaç kredisi tutarı ise 1.000 TL'dir. Bu şekilde PTT'den ihtiyaç kredisi kullanan vatandaşlardan talep edilen bazı koşullar bulunmakta. Bu koşulların en önemlisi yaş şartı. Kurum kredi başvurusu yapacak olan vatandaşların müşterinin yaşı, tercih edilen kredi vade süresinin toplamının 75 yılı geçmemesi gerektiğini ifade etti. 

Sgkbulteni.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum