Türkiye Finans Bank'tan 120 Vade 0.75 Kar Oranı İle Konut Finansmanı

Türkiye Finans Bank almış olduğu bir karar ile müşterilerine uygun oranlarla konut finansmanı sağlayacağını açıkladı. Banka tarafından sunulan avantajlı konut finansmanında 120 ay vade imkanı bulunuyor.

Türkiye Finans Bank'tan 120 Vade 0.75 Kar Oranı İle Konut Finansmanı
10 Ekim 2019 - 13:33

Kredi faiz oranlarında alınan indirim kararları konut kredilerinde ve konut finansmanlarında da indirim yapılmasına neden oldu. Bu kapsamda indirim kararı alan bankalardan birisi de Türkiye Finans Bank oldu. 

Türkiye Finans Bank tarafından müşterile sunulan avantajlı konut finansmanında 120 aya kadar yüzde 0,75 kar oranı ile konut finansmanı sağlanacağı duyuruldu. Söz konusu avantajlı konut finansmanına başvuru işlemleri ise 2019 yılının sonuna kadar yani 31 Aralık tarihine kadar devam edecek. 

120 AY VADE İLE 0.75 KAR ORANIYLA KONUT FİNANSMANI

Türkiye Finans Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Necati Özdeniz ilan edilen avantajlı konut finansmanına ilişkin değerlendirmelerni kamuoyu ile paylaştı. Bu kapsamda kampanyanın detaylarını ve sunulan imkanları müşterileri ile paylaşan Necati Özdeniz şu ifadelere yer verdi. 

''Konut alımını teşvik etmek amacıyla müşterilerimize uygun vade ve avantajlı oranlarla finansman desteği sağlıyoruz. Müşterilerimiz, bankamızın anlaşmalı olduğu konut üreticilerinden konut satın alarak aylık yüzde 0,75 kar oranı ile 120 aya varan vade seçeneklerinden yararlanabiliyor. Türkiye'nin en iyi katılım bankası Türkiye Finans olarak önümüzdeki dönemde müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap veren yenilikçi ürün ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz."

Türkiye Finans Bank tarafından sunulan konut finans kampanyasına başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar 31 Aralık tarihine kadar başvurularını yapabilecekler. Konut Finansmanına dair detaylar banka şubelerinden ve çağrı merkezlerinden öğrenilebilir. 

Sgkbulteni.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum