Vakıfbank, Ziraat Bankası'ndan Emeklilere Maaşları için Ek Ödeme Promosyon

Vakıfbank ve Ziraat Bankası emekli vatandaşlara promosyon ödemeleri yapıyorlar. Mart ayının girmesi ile zamlanan emekli maaşı promosyon ödemelerinde emeklilere ödenecek tutarları sizlere aktarıyoruz. İşte 2020 yılı Mart ayında Ziraat Bankası ve Vakıfbank'tan yapılan ek ödeme tutarları.

Vakıfbank, Ziraat Bankası'ndan Emeklilere Maaşları için Ek Ödeme Promosyon
Editör: Sema Yıldız
07 Mart 2020 - 09:07
Emekli vatandaşlara maaşlarını 3 yıl boyunca bir bankadan alma sözü karşılığında peşin olarak promosyon ödemesi yapılır. Bu ödemeler 2020 yılında yenilendi. Vakıfbank ve Ziraat Bankası emekli maaşı ödemelerinde yeni zamlı ücretleri açıkladılar. 

Açıklanan zamlı promosyon ödemeleri tarifelerinden sonra emekli vatandaşlara alacakları ek ödeme tutarlarını aktarıyoruz. 

VAKIFBANK VE ZİRAAT BANKASI PROMOSYON ÖDEMESİ

Vakıfbank ve Ziraat Bankası tarafından ayrı ayrı yayımlanan ödeme tablosuna göre iki bankada eşit seviyede promosyon ödemesi yapacaklar. İki bankada ödenecek promosyon ödemesi tutarının emekli vatandaşın maaşına göre yapılacağını açıkladı. Bu çerçevede en yğksek promosyon ödemesi maaşını yüksek seviyeden alan emekliler alacak. 

İşte maaş tutarına göre Vakıfbank ve Ziraat Bankası tarafından ödenecek promosyon tutarları.

Emekli Maaşı 1.500 TL altında olan emekli vatandaşlara tek seferlik 500,00 TL,

Emekli Maaşı 1.500 TL ila 2.500 TL arasında olan emekli vatandaşlara tek seferlik 625,00 TL,

Emekli Maaşı  2.500 TL ve üzerinde olan emekli vatandaşlara tek seferlik 750,00 TL

PROMOSYON BAŞVURULARI NASIL YAPILIR?

Emekli maaşı bulunan yada kısa sürede emekli olacak vatandaşlar banka promosyon ödemeleri için başvurularını hangi bankaya yapacaklarına karar verecekler. Banka konusunda kararını veren emekli vatandaşlar daha sonra internet bankacılığı, mobil bankacılık üzerinden elektronik başvuruda bulunabilirler. Bunun dışında emekliler başvurularını bankaların kendilerine en yakın şubelerine giderek kimlik kartları ile birlikte şahsen promosyon başvurularını yapabilirler.

SGK Bülteni

YORUMLAR

  • 0 Yorum